Týden bezstarostně starostlivý

10. listopadu 2013 v 19:30 | Kariol |  Nemalé radosti 2013/2014
Ty týdny zase rychle utíkají. Je to stejné jako vloni v těchto měsících, taky to šíleně uteklo a já vlastně ani nevím, co jsem v těch podzimních dnech roku 2012 dělala. A takové je to i nyní, slunce vychází a zachází a mezitím nedělám nic moc zajímavého. Tedy, tak mi to přijde takhle zpětně, v daný moment to neřeším.
Proč bezstarostně starostlivý týden? Na jednu stranu jsem ve škole byla jaksi mimo a proto jsem pokazila pár písemek. Byla jsem na sebe naštvaná, ale všechny negativní emoce nějak vyšuměly. Všechno vyšumívá...


1. Minule jsem zmiňovala, že jsem ke svému štěstí unikla pátečnímu referátu o Komenském. Avšak český myslitel, pedagog, filosof a spisovatel si počkal na úterní hodinu dějepisu. Naštěstí jsem nic nepokazila a vysloužila si příjemnou padesátiprocentní jednušku s plusem, která se mi do klasifikace z historie náramně hodí. :)

2. Jo, tak to přišlo, že šestého listopadu se z mého táty stal čtyřicátník na plný úvazek. Což o to, on by to nejraději zamluvil, ale naše rodiná oslavička se vydařila. Mamka objednala nádherný a hlavně vynikající jahodový dort, popřála mu s flaškou jejich oblíbeného vína v ruce. Pak jsme společně tátovi předaly přáníčko, knížku Inferno od Dana Browna, fotky Bětušky (která byla u pana fotografa :)), list o přihlášení na deset hodin němčiny (protože ji táta zapomíná a chce s tím něco udělat) a taky list o předplatném časopisu Respekt. Ten večer se docela vydařil. :)
3. Naše učitelka výtvarné výchovy má važně divné nápady. Vymyslela například, že budeme malovat kulturistu. Upřímně, mně se ti svalnatí lidé (muži i ženy) nelíbí, hnusí se mi. Bojím se jich a nedokázala bych vedle nich být. A navíc neumím malovat temperami, kterými jsme ty obří svaly měli zachytit. I dohodla jsem se svou sestrou, které naopak výtvarka jde, obchod - umyla jsem všechny její boty (a že jich je) za hloupý obrázek. Nicméně jsem spokojená. :)

4. Ve čtvrtek míváme do čtyř hodin školu a než se dostanu domů, už svítí lampy. Proto mi udělalo nesmírnou radost, když nám zástupce ředitele, který nás učí fyziku, oznámil, že sedmého listopadu se nám vyučování zkracuje na šest hodin, tudíž do 13:20. To by člověk neřekl, kolik času tím získá. :)

5. Minule jsem na to úplně zapomněla, ale je to takovou několikaletou radůstkou - konečně začala šestá řada Star Dance aneb Když hvězdy tančí. Mám tuhle soutěž ráda a je to jediné, na co se v televizi momentálně koukám. Zbožňuju Marka Ebena jako moderátora, obdivuji nádherné šaty a účesy Terezy Kostkové i soutěžících, směju se odstátým uším Zděnka Chlopčíka a fandím soutěžním párům. Zatím tedy favorita nemám, ačkoliv se mi moc líbí Táňa Kuchařová s Honzou Onderem a Imrich Bugár se svou taneční partnerkou.
6. Dnes jsme tátovy čtvrté kulatiny slavili s rodinou. Zašli jsme si na bowling, měli jsme dvě hodinky a jednu dráhu, bylo nás osm a hrálo se ve dvojicích. Jednou jsem byla se sestrou, třikrát s přítelkyní mé tety. Zahráli jsme si všichni pěkně, byla legrace, a vůbec mi nevadí, že jsem trefila víc žlábků než kuželek. :D

7. A poslední, kouzelnou a jistě viditelnou radostí je nový kabátek od layové víly Dincie. Nevím, jak vyjádřit radost z takového zkrášlení mé Země Nezemě. Dincii se moc povedl a vyplatilo se na něj počkat. Líbí se vám? :)
Je jasné, že ještě musím spoustu věcí (menu, horní a dolní box, ... :)) ale to během týdne zvládnu. ;)

Dnešní písničku mám jasnou už od úterý. Já vím, že jsem strašně opožděná, ale poprve jsem si poslechla písničku Wake me up od Aviciiho. Viděla jsem, že to vážně válcuje youtube a tak jsem na to mrkla. A víte co? Líbí se mi to, je to chytlavý! :)

Krásný večer,
Kariol
PS: Omlouvám se, pokud jste si článek přečetli dříve, než byl hotov. Rozepsaný jsem si ho chtěla uložit, ale asi jsem to nějak blbě nastavila či co. :D
 


Komentáře

1 Annika Annika | 10. listopadu 2013 v 20:34 | Reagovat

koukám, že jsi trochu zestručnila některé body. to jest novinka, která bude napořád??
kulturisté se mi také nelíbí. jen jednou jsem se dívala na kulturistiku v rámci nějaké sportovní velkosoutěže v televizi a už to nikdy nechci vidět :D
a koukám, že ti tady kouzlila čarodějka Dincie :-) tvůj koutek vypadá namouduši pohádkově!

2 Beatricia Beatricia | Web | 10. listopadu 2013 v 21:16 | Reagovat

Máš nový, nádherný a luxusní layout. Dincie opět čarovala.
Velmi mě oslovila tvá věta: Všechno vyšumívá. Já myslím, že je to dobře, když vyšumívají negativní pocity. Ale ono to platí i pro ty krásné chvíle. Prostě, všechno je pomíjivé; vše se mění, vše se vyvíjí.
Moc hezky (jak také jinak) jsi popsala své podzimní prožitky.
Děkuji ti za pochvalu, velice mě potěšila. ☼☼:-)☼☼

3 Magdaléna Magdaléna | Web | 10. listopadu 2013 v 21:48 | Reagovat

:) Ach... chci dárky tvého tatínka. Fotky bětušky mu klidně ponechám, ale nad předplatném Respektu a kurzem němčiny opravdu "slintám" :)
.
Bod 3 mě naprosto dostal. Představa tebe jakožto pucovačky bot je dokonalá :) Njn, kulturista, nebo život :)
.
Marek Eben je moje láska. :) Letos bohužel nějak koukat nestíhám, ale v srdci je pořád :)
.
Na Wake Me Up vytírám každý pátek podlahu :D jsem o 20 minut dřív hotová :D

4 Annika Annika | 11. listopadu 2013 v 7:33 | Reagovat

ahá, ono to nebylo dokončené! :D z toho si nic nedělej, taky se mi to občas stává :-?

5 bludickka bludickka | E-mail | Web | 11. listopadu 2013 v 12:17 | Reagovat

První fotka je moc pěkná. Mám pocit, že poslední dobou jsou ty východy a západy slunce opravdu fascinující :) Nebo si jich možná jen víc všímám

6 Amélia van Raarová Amélia van Raarová | Web | 11. listopadu 2013 v 18:34 | Reagovat

Stardance s tebou sdílím. Cítím to úplně stejně. :)
Wake Me Up mám ráda, i když o něco se mi líbí You Make Me, která se například mé sestře nelíbí vůbec, takže to je hodně subjektivní... ;D
Ten dort je božskej! :O
A co se týče kulturisty? Jsem ráda, že letos výtvarku nemáme (i když za to blbý rýsování bych to klidně vyměnila. -_-)

7 hacienda-ve-stredohori hacienda-ve-stredohori | E-mail | Web | 11. listopadu 2013 v 18:39 | Reagovat

Hezký to tu je... Dárečky bych taky brala, ač mi je o fous míň ;-)
A pucovače bot bychom užili taky - obrázek zaručen :-)
A ještě jedna vzpomínka na p. Ebena - na svatbě jedné naší hvězdy jsme spolu žertovali na téma "platí pravidlo zipu i u rautu, k němuž se ženou lidé v obou směrech?" - byl naprosto stejně úžasně milej, jako v médiích... :-)

8 Kariol Kariol | 12. listopadu 2013 v 13:28 | Reagovat

[1]:[4]: Brr, zrovna včera nám ten pořad doporučovala naše učitelka výtvarky, tak jsem hned protestovala a použila slova z tvého komentáře :-D Díky, zachránila jsi mě od nějakého znechuceného otřesu ;-) :D
[2]: Mám pocit, že celá moje existence je pomíjivá. Každá chvilka je jedinečná a její jedinečnost se v okamžiku změní v nic v přílivu dalších okamžiků... Životaření je zvláštní... :-) 8-)
[3]: Vidíš a taťka zrovna z tohohle nadšenej nebyl. Ten by to nejraději neslavil ;-) :-D Ale to říkej mámě a babičce, ty musely uspořádat oslavu :D
[5]: Myslím si, že jsou správné obě varianty. Kdyby nebyly rána a večery tak nádherně zpestřeny sluneční září, nevšimla by sis jich. :-)
[6]: You Make Me jsem ještě neslyšela, jsem v hudbě hodně pozadu. :-D Nicméně díky za tip. ;-)
Vlastně to není dort, ale perníček :D
[7]: Tak to zas ne, to radši budu něco přepisovat, ale úklid a čištění bot jsou jen výjimečné dobrovolné práce :-D Taky bych ho ráda někdy potkala, je to sympaťák. :-)

9 Thalia Thalia | Web | 14. listopadu 2013 v 17:19 | Reagovat

Musím souhlasit, naše učitelka výtvarky má taky podivné nápady :D
Wake me up se mi začala líbit pořádně až na adapťáku se třídou, předtím jsem ji nemusela, ale Avicii má celkově dobré písničky :-)

10 Vendy Vendy | Web | 14. listopadu 2013 v 22:48 | Reagovat

Ona ta učitelka asi chtěla, abyste vykreslili svalstvo a tak si vlastně přiblížili, jak vymakané je lidské tělo. Jak svaly navazují, každý je jiný a každý plní určitou funkci. Jinak, kulturisty taky nemusím, a kulturistky-ženy, to už vůbec ne, u chlapů bych to pochopila, ale ženský vypadají fakt příšerně.
Krásný západ slunce! Opravdu, hořící nebe. Parádní.
Star dance sice nesleduji, ale pořad je mi sympatický a Marek Eben je jeden z nejlepších moderátorů, vtipný, příjemný a elegantní.
Ten čenž boty za obrázek mě pobavil, ale hlavně že jste se domluvily. ;-)  :-D. Takže Pomeranče Anče umí malovat? :-P
Layout od Dincie je opravdu krásný, vkusný a s tvou oblíbenou zelenou barvou (já ti nevím proč, ale mně k tobě žádná jiná barva nesedí, měla jsi i modrou, nebylo to ono. Tvoje barva je prostě zelená... :-))
Tvému tátovi gratuluji k narozeninám a vzkazuji, že je to jen číslo! ;-)  :-)

11 Kariol Kariol | Web | 16. listopadu 2013 v 12:23 | Reagovat

[9]: Zatím jsem si poslechla jen tuhle a pár dalších a je to docela fajn poslouchání. :-)
[10]: Jo, to ano, chtěla právě ty svaly, ale nakresli něco, co se ti opravdu hnusí. A souhlasím - chlapi ještě můžou působit nějak "normálně", protože u těch jsou svaly přeci jen přirozenější. Ale pokud má ženská pekáč buchet a bicepsy v takové míře, vážně už to přesahuje hranice mého chápání. :-? :-)
Ano a řekla bych, že Eben dělá Stardance tak skvělým! :-)
Jo, to ona umí. Máme takové protikladné vlastnosti. :-D
Jsem ráda, že se layout líbí, já jsem si ho hned zamilovala. :D 8-) Mám ráda i zelenou i modrou, ale zelená je vážně spíš taková moje no.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama